Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Motoserce zagrało po raz 15 [foto]

Trwa kolejna już 15 edycja akcji MOTOSERCE na Skwerze Pionierów, której organizatorem jest kołobrzeski klub VOYAGER FG. Pogoda dziś dopisała. Mnóstwo pięknych motocykli, są też pojazdy profesjonalnych kierowców driftowych należących do stowarzyszenia Drift Team Kołobrzeg. Od godziny 10:00 trwa również zbiórka krwi, w specjalnym autobusie.W tym roku wszystkie zebrane środki zostaną przekazane do kołobrzeskiego hospicjum.

Podczas akcji odbywają się koncerty zespołów rockowych, o 11 odbyła się też parada motocykli ulicami Kołobrzegu, są dmuchańce dla dzieci, pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu straży pożarnej oraz ratowników medycznych, pokaz resuscytacji. Swoje stanowisko ma też kołobrzeski szpital, pielęgniarki mierzą poziom cukru, ciśnienia, można porozmawiać też o zdrowym odżywianiu.

Ta cykliczna impreza jest również okazją do integracji różnych środowisk, miejscem pożytecznego spędzenia czasu dla rodzin, okazją do krzewienia krwiodawstwa dla osób jeszcze zastanawiających się. Przybywająca tam młodzież na własne oczy i w praktyce poznaje podstawy pierwszej pomocy oraz uczy się prawidłowego zachowania w sytuacjach dla nich ekstremalnych np. w trakcie wypadku. Wśród osób które oddadzą krew zostanie rozlosowana nagroda.

Jedną z atrakcji był też pokaz ratownictwa drogowego w wykonaniu strażaków z OSP Stary Borek i Stowarzyszenia Paramedic.

Zapraszamy do obejrzenia małej fotogalerii.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama