Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

23 kwietnia 2024    |    Imieniny: Jerzy, Wojciech
23 kwietnia 2024    
    Imieniny: Jerzy, Wojciech

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Motoserce zagra w sobotę dla Hospicjum

Akcja odbędzie się na Placu Pionierów w Kołobrzegu w dniu 27.05.2023. w godzinach od 10.00 do godziny 15.00 . Akcja objęta jest Patronatem Prezydenta Miasta Kołobrzeg Pani Anny Mieczkowskiej oraz Członkini zarządu Województwa Zachodniopomorskiego Pani Anny Bańkowskiej.

MOTOSERCE jest ideą wynikającą z potrzeby serca i z chęci działania. Naszą akcją chcemy zwrócić uwagę na brak tego cennego daru jakim jest KREW w polskich szpitalach oraz pragniemy propagować idee krwiodawstwa.

Celem organizatorów jest zachęcenie jak największej ilości osób do oddania krwi a tym samym zebranie jej w znaczącej ilości. Akcję rozpoczęto już teraz, a krew na hasło MOTOSERCE można oddawać w punkcie krwiodawstwa naszego Szpitala. Dla krwiodawców przewidziano licytacje w tym voucher dla dwóch osób z motocyklem plus kabina w obie strony na dowolnej linii ufundowany przez Polską Żeglugę Bałtycką SA. Oraz upominki dla krwiodawców w tym skuter Barton Flash o pojemności 50cm. Takie dodatkowe bodźce "motywujące" przyczynią się do tego, że nie tylko osoby stale oddające krew przyłączą się do naszej akcji, ale również osoby które do tej pory nie miały odwagi oddać odrobiny tego cennego płynu.

Przygotowaliśmy szereg atrakcji w tym koncerty, atrakcje dla najmłodszych , pokaz ratownictwa, symulatory i wiele innych. Przygotowaliśmy również poczęstunek dla osób które odwiedzą naszą akcję w tym grochówkę, kiełbasę z grilla, ciasto. Cały dochód z dobrowolnych datków oraz aukcji zostanie przeznaczony na rzecz Kołobrzeskiego Hospicjum. - piszą organizatorzy.

Początek akcji godz 10.00
Parada Motocykli godzina 11.00
Oficjalne otwarcie godzina 11.30
Koncerty
Pokaz Ratownictwa Drogowego i wiele innych

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama