Few Clouds

16°C

Kołobrzeg

30 maja 2024    |    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand
30 maja 2024    
    Imieniny: Joanna, Feliks, Ferdynand

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowa kadencja Powiatowej Rady Rynku Pracy

W Powiatowym Urzędzie Pracy w Kołobrzegu na nową kadencję powołana została społeczna Powiatowa Rada Rynku Pracy. Akty powołania wręczał starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski.

Rada Rynku Pracy jest gremium opiniująco – doradczym dla starosty. Głównymi jej celami są: włączenie partnerów rynku pracy w proces zarządzania środkami Funduszu Pracy, programowanie i monitorowanie polityki rynku pracy na poziomie lokalnym, opiniowanie celowości realizacji programów specjalnych i proponowanie zmiany ich realizacji.

Rada działa społecznie. Przewodniczący rady jest wybierany na pierwszym posiedzeniu spośród członków Rady Rynku Pracy na czas trwania kadencji, tj. na okres 4 lat. Przewodniczącym na dzisiejszym spotkaniu został wybrany wójt Gminy Rymań Mirosław Terlecki.

Stanowiska i opinie rady są podejmowane w formie uchwał, zwykłą większością głosów, w obecności co najmniej połowy członków.

Skład Powiatowej Rady Rynku Pracy:

Wojciech Galek - Zachodniopomorska Izba Rolnicza
Robert Jaruzel - Radny Rady Powiatu w Kołobrzegu
Cezary Kalinowski - Kołobrzeska Izba Gospodarcza
Tomasz Nowacki - Związek Pracodawców Pomorza Zachodniego Lewiatan
Danuta Pietrzela - Zachodniopomorski Zarząd Wojewódzki Forum Związków Zawodowych
Ireneusz Sitnik - Cech Rzemiosł Różnych
Mirosław Terlecki - Wójt Gminy Rymań
Monika Tyszkiewicz - Machnio - Rada Ogólnopolskiego Porozumienia Forum Związków Zawodowych
Artur Wasiewski - Radny Rady Powiatu w Kołobrzegu
Wiktor Zaborowski - NSZZ Solidarność.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama