Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wspaniały koncert na zakończenie Dni Kołobrzegu przy zachodzącym słońcu

W tym roku dopisało wszystko, zarówno publiczność jak i pogoda. Dni Kołobrzegu zakończył fantastyczny koncert Patrycji Markowskiej. Zanim artystka weszła na scenę, publiczność rozgrzewał DJ. Punktualnie o 20 zgromadzonych pod sceną przy Latarni Morskiej rozgrzewała swoimi hitami wspaniała polska wokalistka. Widownię wypełnił dym sceniczny, scenę z kolei ozdobiła ciekawa scenografia. Markowska prezentowała się na jej tle zjawiskowo, a gra świateł dodatkowo podkreśliła energię, jaką już od pierwszych minut dzieliła się z publicznością. 

Sceniczny żywioł najlepiej opisuje charakter sobotniej imprezy. Było głośno, z charyzmą w muzyce i wokalu, równocześnie jednak różnorodnie, momentami nastrojowo. Markowska zaprezentowała utwory ze swojej ostatniej, wydanej w ubiegłym roku płyty "Wilczy Pęd", ale z chęcią sięgała też po największe przeboje.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama