Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Znamy datę uruchomienia nadajnika na starostwie

Od kilku dni trwają prace montażowe masztu na kołobrzeskim starostwie. Gehenna z zasięgiem w centrum miasta powinna się niedługo zakończyć. Obecnie w centrum miasta występują duże problemy z zasięgiem, ciężko płaci się kartą. Na dachu starostwa trwają obecnie odwierty pod maszt, który szacunkowo waży około 1,5 tony. Jego elementy widać już na zdjęciu. Maszt będzie jeden wzniesiony na wysokość 5,5 metra. Jak powiedział starosta Tomasz Tamborski - Kierownik robót, poinformował mnie, że celem który zawarty jest w umowie jest data 1 czerwca. Zaraz po zamontowaniu masztu, zostaną przywiezione elementy serwerów i nadajników, sprzęt zostanie skonfigurowany z innymi masztami. Od tego dnia znacząco poprawi się komfort i bezpieczeństwo mieszkańców jak i turystów.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama