Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

9 czerwca 2023    |    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan
9 czerwca 2023    
    Imieniny: Anna, Pelagia, Felicjan

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Grzegorz Brzeski zwycięzcą zawodów pstrągowych

Zawody pstrągowe jak zwykle przynoszą ich uczestnikom wiele wrażeń. Oglądanie pięknej przyrody, spotkania ze zwierzętami, piękne krajobrazy, cisza, spokój, kojący wpływ rzeki. Na dodatek to wszystko ze spotkaniem w koleżeńskim gronie. Nawet pogoda dostosowała się do tej wyjątkowej okazji - w niedzielę 19 marca było bez opadów, bardzo ciepło, prawie bezwietrznie. W zawodach pstrągowych udział wzięło 26 członków Koła PZW Drzonowo. Na zbiórce przed zawodami ( na stacji paliw w Koszalinie) ustalono wspólnie szczegóły rywalizacji, po czym wędkarze rozjechali się na różne odcinki rzeki Grabowej.

Jak zwykle pstrągowanie wymagało wiele wysiłku. Przez prawie 6 godzin uczestnicy zawodów musieli pokonać marszem wiele kilometrów w trudnych warunkach terenowych - przez rozległe, często podmokłe łąki, przez rowy pełne wody, przez krzaki, lasy, zwalone drzewa. To wszystko z wędkarskim ekwipunkiem. Po 13.00 wędkarze zjechali na miejsce zakończenia pstrągowej rywalizacji. Posilono się smacznym, ciepłym posiłkiem, wymieniano wrażenia oraz zgłaszano informacje o złowionych rybach.

W zawodach pstrągowych najlepszym okazał się Kol. Grzegorz Brzeski, a następne miejsca zajęli Kol. Mirosław Oleś i Karol Gorczyca. Wymienieni wędkarze otrzymali pamiątkowe statuetki oraz nagrody rzeczowe.

info/foto Koło PZW Drzonowo

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama