Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Tatiana Gutowska w finale YCD

Tatiana Gutowska spełnia marzenia! Młoda tancerka jest w finale programu You Can Dance Nowa Generacja 2. Przebojowa 13-latka znalazła się w gronie 4 najlepszych tancerzy młodego pokolenia. Rozkochała w sobie jury programu, ale również widzów, którzy bardzo mocno jej kibicują, co widać w mediach społecznościowych. Tatiana jest tancerką kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS, laureatką turniejów i zawodów o randze ogólnopolskiej i międzynarodowej. Na swoim koncie ma najwyższe laury w kategoriach solo, mini formacje oraz formacje. Mistrzyni oraz podwójna druga wicemistrzyni w kategoriach hip hop.

Czy do tego dojdzie tytuł zwycięzcy programu YCD? O tym przekonamy się już w piątek 24 marca.

Tatiana jest o krok od wygranej i teraz jak nigdy wcześniej potrzebuje dużej ilości głosów. W tym tygodniu głosowanie trwa do piątku, aż do zakończenia głosowania w programie na żywo.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama