Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Zgromadzenie patriotyczne na kołobrzeskim cmentarzu [foto]

Popołudniu na kołobrzeskim Cmentarzu Wojennym odbyła się druga część dzisiejszych uroczystości związanych z 78 rocznicą walk o Kołobrzeg. Na zgromadzeniu patriotycznym stawiły się liczne delegacje ze szkół oraz instytucji i kombatantów z pocztami sztandarowymi. Uroczystość ta odbyła się przy udziale Kompanii Honorowej Wojska Polskiego i Orkiestry Wojskowej z Koszalina. Na cmentarzu zjawiły się również delegacja wojskowa  z Niemiec oraz harcerze. Po krótkich przemówieniach  odczytano Apel Pamięci oraz oddano Salwę Honorową. Na zakończenie uroczystości zaproszeni goście, kombatanci oraz samorządowcy złożyli kwiaty pod pomnikiem.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama