Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wmurowanie kamienia węgielnego pod rozbudowę żłobka [wideo]

8 września 2022 roku podpisano umowę na rozbudowę kołobrzeskiego żłobka. Nowy budynek będzie dwupiętrowy, wewnątrz znajdą się 4 sale, które pomieszczą 96 dzieci. Oba budynki będą połączone ze sobą łącznikiem. W środę, w jego fundamenty wmurowano kamień węgielny. W ziemi została umieszczona przez prezydent Annę Mieczkowską specjalna kapsuła na której swoje dłonie odbiły dzieciaczki i podpisali się zarówno pani prezydent jak i wykonawcy.

To ostatni nabór w którym do żłobka kiedy w placówce znajdzie się tylko 123 dzieci. Kolejny nabór dzięki rozbudowie będzie większy aż o 96 kolejnych dzieci. Jestem bardzo szczęśliwa, że uda się nam powiększyć budynek  - mówiła na konferencji prezydent Anna Mieczkowska.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama