Overcast Clouds

4°C

Kołobrzeg

22 kwietnia 2024    |    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz
22 kwietnia 2024    
    Imieniny: Kaja, Leon, Łukasz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Ile nieprawidłowości wykryły Urzędy Skarbowe w 2022 w Zachodniopomorskim?

Zachodniopomorska Krajowa Administracja Skarbowa skontrolowała wystawianie paragonów i rejestrację kas fiskalnych online. Działania wakacyjne skupiły się na pasie nadmorskim najczęściej w roku 2022. Skontrolowano kilka tysięcy obiektów i podmiotów. W całym województwie Zachodniopomorskim Krajowa Administracja Skarbowa wystawiła 1762 mandaty na łączną kwotę 2 mln 350 tysięcy złotych. Najwięcej mandatów wystawiono w rejonie Urzędów Skarbowych w Gryficach, Kołobrzegu i Koszalinie. Jak wyglądało to w rejonie działania kołobrzeskiego Urzędu Skarbowego? Skontrolowano 2593 podmioty, nieprawidłowości stwierdzono w 233 przypadkach tj. 9% . Wystawiono mandaty na kwotę 406,830 złotych.

Coroczna akcja "Lato" ma uświadomić klientom znaczenie paragonów oraz konieczność ich wystawiania. Poprzez działania inspektorzy pokazują, że paragon jest z jednej strony dokumentem uprawniającym do reklamacji – i nie tylko w sklepie odzieżowym, ale również w gastronomii (np. nieświeży posiłek), w usługach rozrywkowych, przejazdach pojazdami.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama