29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Tatiana Gutowska w najlepszej 12 „You Can Dance – Nowa Generacja"

Za Tatianą, tancerka kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS, trzy odcinki studyjne, podczas których zatańczyła na słynnej scenie YCD. Na czas trwania programu wszyscy młodzi tancerze mieszkają w Warszawie, gdzie od 21 stycznia codziennie trenują pod okiem doświadczonych choreografów. Każdy odcinek to nowa choreografia zatańczona w duecie oraz układ wspólny tzw."opening". Do tej pory Tatianie udało się zatańczyć z zespołem Małe TGD, Felivers oraz z Blanką.

Tanecznym partnerem Tatiany jest Tadeusz, z którym zatańczyła trzy duety, w stylu hip hop oraz commercial, a następnie jazz, czyli zupełnie nowy dla nich styl tańca. Tatiana i Tadeusz rozkochali w sobie całą trójkę jurorską i każdy ich występ został wspaniale odebrany i skomentowany w samych superlatywach.

Niestety o tym, kto znajdzie się w zagrożonej 6 nie decydują jurorzy, a ilość otrzymanych sms-ów, które tancerze zbierają od początku trwania programu. W ostatnim odcinku mimo fantastycznych ocen jurorów to właśnie Tatiana ze względu na małą ilość głosów została nominowana do opuszczenia programu. 6 osób z najmniejszą ilością sms-ów musiała zatańczyć solo i dopiero po takich pokazach jury programu w składzie Agustin Egurrola, Katarzyna Cichopek oraz Ida Nowakowska-Herndon wybrali, które dwie osoby opuszczają program.

Na szczęście Tatiana tańczy dalej i już dziś zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu, który w tym tygodniu wyjątkowo zostanie nadany w niedzielę 26 lutego o godz. 20:00.

Wszystkich fanów talentu młodej tancerki zachęcamy do głosowania.