Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ma być bezpieczniej, zamontowano tymczasowe oświetlenie przy targowisku

Wracamy do sprawy bezpieczeństwa na przejściu dla pieszych przy tymczasowym targowisku na ulicy VI Dywizji Piechoty. Po naszym artykule Jak poprawić bezpieczeństwo na przejściach dla pieszych? W piątek odbyło się spotkanie zarządcy drogi, urzędników oraz służb mundurowych. Na spotkaniu podjęto decyzję o natychmiastowym zabezpieczeniu przejścia poprzez montaż tymczasowego oświetlenia ledowego. Dziś pracownicy Zieleni Miejskiej montowali słupy i wykonali prace ziemne z ułożeniem kabla. Jeśli pracownicy firmy energetycznej podłączą jeszcze dziś zasilanie, to w godzinach wieczornych będzie ono już działać. Dodatkowo zamontowano odblaski na znakach drogowych informujących o przejściu. Niestety podczas naszej obecności podczas prac montażowych kierowcy nic sobie nie robili z ograniczenia prędkości jaka tam obowiązuje (30km/h) niektórych skutecznie hamował widok radiowozu z policjantami ruchu drogowego ustawionego nieco dalej.  

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama