Scattered Clouds

11°C

Kołobrzeg

29 maja 2024    |    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria
29 maja 2024    
    Imieniny: Magdalena, Teodozja, Maria

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki z wizytą w Kołobrzegu [foto/wideo]

Marszałek Senatu profesor Tomasz Grodzki zawitał dziś do Kołobrzegu aby otworzyć wystawę w Regionalnym Centrum Kultury  „Senat wczoraj i dziś” w 100. rocznicę pierwszego posiedzenia Senatu RP. Wystawa ta krąży po Polsce, dziś zawitała do Kołobrzegu. Jak mówił marszałek na konferencji prasowej  - Senat towarzyszy Rzeczpospolitej na dobre i złe, początki sięgają Rady Królewskiej. Jan III Sobieski zanim został królem był senatorem. Ekspozycja przedstawia historię Senatu RP od początku jego powstania do czasów współczesnych, ze szczególnym uwzględnieniem 20-lecia międzywojennego, ukazuje najważniejsze fakty z historii Izby. Po konferencji prasowej marszałek w towarzystwie posła Marka Hoka i senatora Janusza Gromka spotkali się z mieszkańcami i młodzieżą w sali koncertowej Regionalnego Centrum Kultury. Po godzinie 13 nastąpiło uroczyste otwarcie wystawy na którą już dziś zapraszamy do RCK.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama