Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Droga DK11 już przejezdna, trwa ustalanie przyczyn wypadku

Jak już was informowaliśmy dziś rano doszło do wypadku na drodze DK11 na łuku drogi w miejscowości Bagicz 24 -  letni kierujący wypadł z drogi wpadł do rowu, prawdopodobnie uderzył też w drzewo. Pojazd wylądował na dachu. Kierującego trzeba było wydostać z pojazdu przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Kierowca jechał sam. Został zabrany do szpitala nieprzytomny, jak udało nam się ustalić jego stan jest ciężki, uraz głowy, brzucha i dłoni. Audi zostało już usunięte z drogi przez pracowników pomocy drogowej. Droga jest już przejezdna. Policjanci próbują wyjaśnić przyczyny zdarzenia.

foto. Adam Molis Pomoc Drogowa

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama