Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Trwa renowacja jednego z kołobrzeskich neonów

Ponad miesiąc temu neon z napisem kwiaty z kołobrzeskiej kwiaciarni przy Jana Pawła został zdemontowany i zabezpieczony przez społeczników z kołobrzeskich neonów. Charakterystyczny kwiatek z tego neonu został  już przewieziony do warsztatu NEONY Adama Marchewki EDOM. Przypominamy, że firma Edom adoptowała reklamę i podjęła się wykonania szeregu prac renowacyjnych by przywrócić świetność neonu. Pierwszym krokiem będzie usunięcie starych powłok farby, przy użyciu specjalistycznych środków firmy Troton Polska, która także wspiera działania. Jak czytamy na stronie stowarzyszenia - Chcemy stworzyć Galerię kołobrzeskie NEONY, by wyeksponować w niej ocalałe reklamy świetlne. W realizację projektu wkładamy własne siły, środki i umiejętności, lecz ze względu na dużą skalę projektu i jego rangę potrzebujemy pomocy fachowców. Serdecznie zapraszamy do wsparcia naszej inicjatywy lokalne firmy, wierząc, że będzie to dla nich nie tylko doskonała promocja i reklama, ale też satysfakcja z zaangażowania w rozbudowę kulturalnej oferty naszego miasta i ocalenie kołobrzeskich perełek designu. Do dalszego rozwoju projektu jest nam niezbędna renowacja konstrukcji metalowej neonów, zabezpieczenie ich farbą antykorozyjną oraz montaż instalacji elektrycznej i świecących elementów neonowych.

foto Kołobrzeskie Neony

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama