Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Najdłuższa promenada uroczyście otwarta [foto/wideo]

Wprawdzie wczasowicze spacerowali po niej już od kilku dni, jednak dopiero w niedzielę o godzinie 11 została otwarta oficjalnie. Liczy około 4 kilometrów, biegnie wzdłuż plaży, kilkanaście metrów od brzegu Bałtyku, jest więc nie lada atrakcją. Na ten moment czekało wielu. Dziś ten wyremontowany III odcinek promenady został więc już oficjalnie otwarty.

Cała inwestycja kosztowała prawie 17 milionów złotych. Miasto zdobyło dofinansowanie - ponad 7,3 mln zł z RPO i prawie 5 mln zł Rządowego Funduszu Inwestycji Lokalnych. Na otwarciu zjawiło się sporo kołobrzeżan i turystów, nie zabrakło słodkiego poczęstunku była też kawa i herbata. Dla najmłodszych były zabawy z klaunami. Nowym etapem przejechali kolarze, przebiegł Kołobrzeski Klub Biegaczy oraz fani kijków nordic walking. Na zakończeniem do zimowego Bałtyku weszły morsy z Kołobrzeskiego Klubu Morsa.

Więcej w materiale wideo. W naszej galerii znajdziecie też zdjęcie z wczorajszego wieczoru. Tak promenada wygląda nocą...

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama