Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Prezes Komunikacji czeka na kolejne sygnały w temacie rozkładu

Artykuł o zmianie tras autobusów na piątkowej konferencji prasowej (zobacz), wywołał ożywioną dyskusję naszych czytelników oraz na Facebooku. Zmiany miałyby wejść w życie od 1 lutego, ale spotkały się z krytyką pasażerów i mieszkańców, szczególnie Dzielnicy Zachodniej. Na Facebooku Komunikacji Miejskiej komunikat zamieścił Michał Jaczyński, prezes kołobrzeskiej spółki: "Drodzy Państwo, czytam wszystkie Państwa komentarze. Dziękuję wszystkim tym, którzy w sposób bardzo merytoryczny przesłali mi mailowo swoje argumenty. Ze wszystkimi się zapoznałem.  Nie otaczam się murem i nigdy nie podchodzę do zmian bezrefleksyjnie. Te jeszcze nie weszly w życie i wciąż mamy czas, by zareagowac. Liczę się z Państwa głosem, dlatego też przygotujemy się do pozostawienia linii nr 3 w takim wariancie, aby poprawić komunikację ul. Sienkiewicza ze wschodnią częścią miasta i pozostawić ową linie jako istotna w kontekście dojazdów do szkół i pracy. Drodzy Państwo, mój adres mailowy i drzwi gabinetu są zawsze otwarte i gorąco zachęcam, żeby dzielić się ze mną przemyśleniami bezpośrednio. Zawsze staram się wychodzić im naprzeciw".

Przypominamy e-mail służbowej skrzynki prezesa: m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama