Light rain

16 kwietnia 2024    |    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt
    Imieniny: Julia, Erwina, Benedykt

Prezes Komunikacji czeka na kolejne sygnały w temacie rozkładu

Artykuł o zmianie tras autobusów na piątkowej konferencji prasowej (zobacz), wywołał ożywioną dyskusję naszych czytelników oraz na Facebooku. Zmiany miałyby wejść w życie od 1 lutego, ale spotkały się z krytyką pasażerów i mieszkańców, szczególnie Dzielnicy Zachodniej. Na Facebooku Komunikacji Miejskiej komunikat zamieścił Michał Jaczyński, prezes kołobrzeskiej spółki: "Drodzy Państwo, czytam wszystkie Państwa komentarze. Dziękuję wszystkim tym, którzy w sposób bardzo merytoryczny przesłali mi mailowo swoje argumenty. Ze wszystkimi się zapoznałem.  Nie otaczam się murem i nigdy nie podchodzę do zmian bezrefleksyjnie. Te jeszcze nie weszly w życie i wciąż mamy czas, by zareagowac. Liczę się z Państwa głosem, dlatego też przygotujemy się do pozostawienia linii nr 3 w takim wariancie, aby poprawić komunikację ul. Sienkiewicza ze wschodnią częścią miasta i pozostawić ową linie jako istotna w kontekście dojazdów do szkół i pracy. Drodzy Państwo, mój adres mailowy i drzwi gabinetu są zawsze otwarte i gorąco zachęcam, żeby dzielić się ze mną przemyśleniami bezpośrednio. Zawsze staram się wychodzić im naprzeciw".

Przypominamy e-mail służbowej skrzynki prezesa: m.jaczynski@km.kolobrzeg.pl.