Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Politycy PO życzyli wesołych świąt i zbierali podpisy za in vitro (audio)

Kołobrzeg odwiedził dziś jeden z liderów Platformy Obywatelskiej - Bartosz Arłukowicz. Znani politycy tej partii zbierają podpisy za wspieraniem procedury in vitro z budżetu państwa. Arłukowicz przypomniał, że dzięki programowi, w Polsce urodziło się 22 tysiące dzieci, ale jedną z pierwszych decyzji Prawa i Sprawiedliwości była likwidacja finansowania in vitro. - Chcemy to zmienić - mówił Arłukowicz.

Pod obywatelskim projektem ustawy jest już o wiele więcej niż wymagane 100 tysięcy podpisów. Jak mówiła prezydent Anna Mieczkowska, we wsparcie procedury in vitro zaangażowała się część samorządów. Dzięki temu, w Kołobrzegu przyszło na świat siedmioro dzieci. Więcej w materiale audio.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama