Overcast Clouds

9°C

Kołobrzeg

24 marca 2023    |    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor
24 marca 2023    
    Imieniny: Gabriel, Marek, Gabor

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Łańcuch choinkowy uczniów z Ekonoma ma kilometr długości [wideo]

Jak co roku o tej porze zaczynamy wielkie przygotowania do Świąt Bożego Narodzenia. Każdy z nas ma listę najważniejszych rzeczy, z którymi się one kojarzą. Zapewne będzie to choinka, pasterka, kolęda, kolacja wigilijna, prezenty i jak co roku...”Kevin sam w domu”. Ważnym elementem Świąt są też stosowne dekoracje. Najlepsze zaś są te, które samodzielnie się przygotuje.

Zespół Szkół Ekonomiczno - Hotelarskich w Kołobrzegu, potocznie zwany „Ekonomem”, na Święta jest już gotowy. Przez ostatnie dwa tygodnie w pocie czoła wszyscy uczniowie, współpracowali przy stworzeniu świątecznego łańcucha choinkowego. Plan był jasny. Termin zakończenia: 12 grudnia, długość ozdoby: 1 km., cel: otoczenie całej szkoły wspólnym, świątecznym łańcuchem. Słowo się rzekło. Kolorowy papier, nożyce, klej i zszywacze poszyły w ruch.

Efekt finalny widoczny na TikTokowej relacji. Jej głównym bohaterem jest jednokilometrowy, kolorowy łańcuch okalający budynek szkoły i boisko.
Dobrawa zabawa to podstawa, która połączyła uczniów i nauczycieli przy okazji wzmacniając wzajemną współpracę i komunikację. Wszak szkoła to miejsce które, uczy, bawi, wychowuje…

tekst i wideo ZSE Kołobrzeg

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama