6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Trudne warunki na drogach, kierowcy zachowajcie ostrożność

Śnieg pada od samego rana, na drogach panują trudne warunki. Dostajemy od was informacje o utrudnieniach na wiadukcie droga Dygowo - Kołobrzeg. Pojazdy ciężarowe nie mogą podjechać pod górkę, tworzą się korki. W rowie na tej drodze znajdują się dwa pojazdy. Kolejne utrudnienia występują na węźle przy Bezprawiu. Tam również pojazdy mają problem z wjazdem i zjazdem na drogę S6. Kolejne dwa pojazdy zjechały do rowu w Zieleniewie. Z tego co udało nam się ustalić drogowcy są w trasie. W samym Kołobrzegu na chwilę obecną nie ma większych utrudnień. Ale uważajcie jest ślisko!