Light rain

16°C

Kołobrzeg

23 maja 2024    |    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz
23 maja 2024    
    Imieniny: Iwona, Michał, Dezyriusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Policja poszukuje zaginionego Radosława Senska

Wydział Kryminalny Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu poszukuje zaginionego Radosława SENSKA. Ktokolwiek wie, gdzie może przebywać zaginiony proszony jest o powiadomienie Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu lub najbliższej jednostki Policji.
Zaginiony Radosław SENSKA
Nie nawiązał kontaktu z rodziną. Zaginiony przebywa prawdopodobnie w Berlinie (Niemcy) od listopada tego roku, gdzie był widziany po raz ostatni. Zaginiony prowadzi włóczęgowski tryb życia, w przeszłości często spał pod mostami i w miejscach gromadzenia się osób bezdomnych.

Rysopis:
wiek 33 lat,
wzrost – 178 cm.,
szczupła budowa ciała,
włosy blond krótkie,
oczy koloru niebieskiego
Cechy charakterystyczne: Blizna na czole
Ostatnio widziany w - czarna kurtka z napisem ‘PitBull’ z czerwonymi wstawkami

Ktokolwiek zna jego miejsce pobytu lub posiada inne informacje mogące przyczynić się do odnalezienia zaginionego proszony jest o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Kołobrzegu, ul. Kilińskiego 20, telefonicznie: 47 78 46 511/512 lub najbliższą jednostką Policji.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama