6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Mikołajki z Rotary Club dla dzieci z Okruszka

W poniedziałek 5 grudnia 2022 roku w hotelu Ikar Plaza w Kołobrzegu z okazji Mikołajek Kołobrzeski Klub Rotary zorganizował spotkanie pn. „Paczka od Świętego Mikołaja dla dzieci i młodzieży z Ośrodka Szkolno-Wychowawczego Okruszek w Kołobrzegu”.
Kołobrzeski Klub Rotary prowadzi działalność charytatywną, krzewi i wspiera ideę służby społeczeństwu oraz niesienia pomocy ludziom potrzebującym. Od lat organizuje imprezy z udziałem dzieci i młodzieży z terenu naszego powiatu.

Z okazji Mikołajek zorganizował spotkanie z udziałem podopiecznych Ośrodka Szkolno-Wychowawczego „Okruszek” w Kołobrzegu. Impreza mikołajkowa nie mogła odbyć się bez obecności Świętego Mikołaja, który rozdał dzieciom paczki świąteczne. Oprócz paczek dla dzieci przygotowany był słodki poczęstunek oraz fotobudka. Życzenia najmłodszym złożyli Prezydent Rotary Club Magdalena Klugowska - Reszke, prezydent Anna Mieczkowska oraz wicestarosta Jacek Kuś.