Overcast Clouds

3°C

Kołobrzeg

29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

W starostwie od poniedziałku będzie można odebrać bezpłatne kalendarze

Starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski serdecznie zaprasza mieszkańców powiatu kołobrzeskiego, od poniedziałku 5 grudnia, do odbioru bezpłatnych kalendarzy ściennych na rok 2023, które zostały zamówione przez Starostwo Powiatowe w Kołobrzegu.

"Akcja z kalendarzami stała się akcją cykliczną i nieustannie cieszy się ogromnym zainteresowaniem mieszkańców. W tym roku do rozdania mamy 5 000 bezpłatnych kalendarzy ściennych. Tegoroczna edycja po raz kolejny zawiera nie tylko malownicze krajobrazy, ale również przepiękne fotografie ptactwa, występującego w naszym powiecie, autorstwa Miłosza Kowalewskiego. Gorąco zapraszam do starostwa." - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy po odbiór darmowych kalendarzy od poniedziałku do Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1, na parterze, w godzinach pracy urzędu, czyli od 07.30 do 15.30. Akcja trwa do wyczerpania kalendarzy.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama