28 marca 2024    |    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna
    Imieniny: Aniela, Sykstus, Joanna

Konkurs piosenki „O bursztynową nutkę Starosty Kołobrzeskiego”

W sobotę 26 listopada w Ognisku Pracy Pozaszkolnej odbyła się XII edycja konkursu piosenki „O bursztynową nutkę Starosty Kołobrzeskiego”. W konkursie wzięło udział 28 wokalistów i 7 zespołów wokalnych z powiatu kołobrzeskiego. Jury w składzie – Agata Kondziołka-Rydzak, Bożena Czernous, Ewa Balza-Plucińska i Julia Pawlak po wysłuchaniu wszystkich prezentacji, w czterech kategoriach, przyznało tytuły laureata oraz wyróżnienia I i II stopnia następującym wykonawcom:

· w kategorii - szkoły podstawowe, klasy I-IV :
- wyróżnienie I stopnia: Nadia Machowska, Aleksandra Martyniuk, Alicja Łobodzińska, Olga Winiecka, Blanka Czapiewska
- laureat: Matylda Wachowska, Nadia Gargaś
- nagroda specjalna: Maja Tomasikiewicz

· w kategorii - szkoły podstawowe, klasy V-VIII:
- wyróżnienie II stopnia: Zuzanna Pilarczyk, Barbara Majda
- wyróżnienie I stopnia: Anastazja Skorohodowa, Zuzanna Wiśniewska, Emilia Tarasowa
- laureat: Michalina Olek, Kuba Abramowicz

· w kategorii - szkoły ponadpodstawowe:
- wyróżnienie II stopnia: Julia Kwiatkowska, Kasper Franaszek, Zuzanna Czubaty, Weronika Komers
- wyróżnienie I stopnia: Marcel Górski, Emilia Kozieł, Beata Orlińska, Julia Pozorska, Nicola Furman, Weronika Pawlak
- laureat: Jaśmina Wenta, Zofia Leśniak
- nagroda specjalna: Marcelina Furman

· w kategorii zespoły wokalne:
- wyróżnienie II stopnia: „Promyczki”, „Midnight”
- wyróżnienie I stopnia: „Iskierki”, „Harmonic team”, „For fun”
- laureat: „Diverse”, „The chatterboxes”

Nagrody na konkurs zostały ufundowane przez Zarząd Powiatu w Kołobrzegu oraz Stowarzyszenie Przyjaciół Ogniska Pracy Pozaszkolnej. Wszystkim wykonawcom serdecznie gratulujemy wspaniałych prezentacji wokalnych, życzymy wielu sukcesów i zapraszamy za rok do udziału w XIII edycji konkursu piosenki. - piszą organizatorzy.