Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Weronika Włodarczyk zajęła I miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym

Kołobrzeżanka Weronika Włodarczyk - I miejsce, Oliwia Tymek - II miejsce w Międzynarodowym Konkursie Wokalnym Jeana Sibeliusa JSFEST w Finlandii

15 listopada ogłoszono wyniki zakończonego dzień wcześniej X Międzynarodowego Konkursu Wokalnego Jeana Sibeliusa JSFEST w Turku w Finlandii. Studentki Wydziału Wokalnego Akademii Sztuki w Szczecinie stanęły do tej konkurencji i otrzymały: Weronika Włodarczyk - I miejsce, a Oliwia Tymek - II miejsce. Obie studiują w klasie śpiewu solowego dr hab. Sylwii Burnickiej-Kalischewskiej, prof. AS. Konkurs odbywał się w formie on-line. Studentki nagrały programy do 12 minut, które obejmowały także utwory przygotowane specjalnie na ten konkurs autorstwa Jeana Sibeliusa. W składzie jury konkursu znaleźli się m.in. artyści z Chin, Włoch, Indonezji, Polski, Niemiec, Gruzji, Szwajcarii, Kazachstanu, Finlandii i Mołdawii. Biorąca udział w pracach jury dr hab. Sylwia Burnicka-Kalischewska, prof. AS nie oceniała swoich podopiecznych. Studentkom podczas nagrań akompaniowali Elena Swiridenko, Joanna Bona oraz Dominik Wizjan.

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama