Clear Sky

16°C

Kołobrzeg

20 czerwca 2024    |    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał
20 czerwca 2024    
    Imieniny: Bogna, Florentyna, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Krzysztof Rutkowski przyjechał pomóc jednej z restauracji w Kołobrzegu

Pomówienia, oskarżenia, hejt. Z tym zmaga się od pewnego czasu jedna z tajskich restauracji znajdująca się w Kołobrzegu od wielu lat. Problem rozpoczął się gdy byli pracownicy otworzyli swoją restaurację o podobnej tematyce. Nie mogąc sobie poradzić z niewyobrażalnym zmasowanym hejtem w sieci właściciele poprosili na pomoc znanego prowadzącego biuro detektywistyczne Krzysztofa Rutkowskiego, który we wtorek odwiedził kołobrzeską restaurację i spotkał się z właścicielami i mediami.

Rutkowski podczas konferencji, mówił o tym, że jest znawcą tajskiej kuchni, był częstym gościem pomawianej restauracji i bardzo mu to jedzenie smakowało. Michael właściciel restauracji na konferencji poinformował, że złożył zawiadomienie na policję oraz do prokuratury, w związku z aktami rasistowskimi oraz działaniami przestępczymi.

Po interwencji tv związanej z detektywem hejt i komentarze ustały, a jak mówił Rutkowski były na tyle prymitywne, że krytykowały restaurację Thai, a zachęcały do tej drugiej. Jak mówił Rutkowski - Autorzy wpisów zostali namierzeni. Sprawa będzie miała swój dalszy ciąg.

Więcej informacji w materiale wideo z konferencji prasowej.

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama