Overcast Clouds

6°C

Kołobrzeg

21 kwietnia 2024    |    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks
21 kwietnia 2024    
    Imieniny: Anzelm, Bartosz, Feliks

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Przyjdź po odblask, bądź widoczny na drodze [wideo]

W środę 23 listopada 2022 roku starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski oraz wicestarosta Jacek Kuś przekazali na ręce Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kołobrzegu mł. insp. Krzysztofa Rosiaka i naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego podkom. Roberta Piecyka zawieszki i opaski odblaskowe dla mieszkańców naszego powiatu. Na mieszkańców czeka także 4 tysięcy darmowych odblasków, do odbioru w godzinach 07.30 - 15.30 w Starostwie Powiatowym w Kancelarii Ogólnej na parterze - pokój nr 3.

- Mam nadzieję, że dziś nikogo nie trzeba już przekonywać, jak ważne jest noszenie odblasków. Dlatego kolejny raz zwracamy się do mieszkańców, by zadbali o bezpieczeństwo swoje oraz swoich bliskich, zwłaszcza dzieci i seniorów i odebrali bezpłatne odblaski. W tym roku zakupiliśmy 4 tysiące zawieszek i 4 tysiące opasek odblaskowych. Już od września odbieramy telefony z pytaniami o to, kiedy będą dostępne. 4 tysiące odblasków kolejny raz przekazujemy Komendzie Powiatowej Policji w Kołobrzegu, w ramach wspólnych akcji i działań prewencyjnych, mających na celu poprawę bezpieczeństwa. Będą rozdawane przez policjantów w szkołach oraz w czasie różnych debat i akcji. Pozostałe 4 tysiące jest do odbioru na parterze w budynku Starostwa Powiatowego przy Placu Ratuszowym 1. W tym roku po raz pierwszy zakupiliśmy również rękawy odblaskowe na ramy rowerowe, by zadbać o bezpieczeństwo rowerzystów. Po odbiór zapraszamy do Starostwa, część przekażemy także Policji. - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Koszt zakupu odblasków to kwota 24 400 złotych.

Więcej w materiale wideo.

 

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama