Broken Clouds

9°C

Kołobrzeg

15 kwietnia 2024    |    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc
15 kwietnia 2024    
    Imieniny: Olimpia, Anastazja, Bazyli - Wielkanoc

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Nowy rozkład jazdy pociągów 2022/2023

11 grudnia 2022 w większości krajów Europy, w tym także w Polsce zmienia się rozkład jazdy pociągów. W tym roku nie będzie dużych zmian dla stacji Kołobrzeg.
Do najważniejszych zmian należy zaliczyć:
Podniesienie kategorii pociągu TLK Pobrzeże do kategorii IC - co będzie oznaczało, że wszystkie wagony w składzie pociągu powinny być klimatyzowane, posiadać gniazdka z energią elektryczną dla pasażerów.

Pojawi się nowe bezpośrednie połączenie regio ze Szczecina Głównego do Słupska przez Goleniów i Kołobrzeg (w poprzednim rozkładzie jazdy pociąg jeździł ze Szczecina do Koszalina - regio POMERANIA)
Na stronie bocznica.eu każdy z pasażerów może sprawdzić zestawienia pociągów spółki Intercity prowadzonej przez miłośników kolei, gdzie znajduje się wagon w składzie pociągu, jakie ma udogodnienia, miejsca dla osób niepełnosprawnych etc.
Szczegółowe informacje znajdują się na załączonych plakatach stacyjnych .
Rozkład jazdy pociągów będzie obowiązywał do 11 marca 2023, kiedy to nastąpi kolejna korekta rozkładu.


Ziemowit Czerski

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama