Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Odblaski i działania edukacyjne sposobem na mniejszą ilość wypadków?

Prezydent Anna Mieczkowska poinformowała dziś na swoim profilu społecznościowym o zakończonym spotkaniu ze służbami. Zaniepokojona ostatnimi zdarzeniami na drogach spotkałam się dzisiaj z przedstawicielami Komenda Powiatowa Policji w Kołobrzegu i Straży Miejskiej. Z danych policji wynika, że w tym roku doszło do 18 wypadków z udziałem pieszych. Odbywały się one o różnych porach i przy różnej widoczności. Za wszystkie zdarzenia odpowiadali dorośli. Rozmawialiśmy o tym, jak poprawić bezpieczeństwo na ulicach. Zaplanowaliśmy szereg działań edukacyjnych skierowanych przede wszystkim do osób dorosłych. Zrealizujemy je wspólnie z naszą Komendą. Dzieci i młodzież są edukowane na bieżąco. Dodatkowo uczniowie klas I-III wkrótce zostaną wyposażeni w odblaski.

Takie działania prewencyjne są potrzebne. Pisaliśmy o tym w naszym felietonie kilka dni temu (przeczytaj).

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama