Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Myśliwy z Francji z zarzutami, poszkodowanemu amputowano nogę

O zdarzeniu informowaliśmy was w sobotę (przeczytaj). Dziś już wiemy, że lekarze w Szczecinie podjęli trudną decyzję. Poszkodowany wymagał amputacji prawego podudzia. Jak powiedział Polskiej Agencji Prasowej rzecznik Prokuratury Okręgowej w Koszalinie Ryszard Gąsiorowski : 35-letni myśliwy z Francji Aurelein L. usłyszał zarzut nieumyślnego spowodowania ciężkiego uszczerbku na zdrowiu u współorganizatora polowania. Ten czyn zagrożony jest karą do 3 lat pozbawienia wolności. Dodatkowo wobec podejrzanego zastosowano poręczenie majątkowe w kwocie 30 tysięcy złotych. Śledztwo w tej sprawie prowadzi Prokuratura Rejonowa w Kołobrzegu. W tym postępowaniu prokuratura będzie musiała uzyskać opinie biegłych z zakresu medycyny sądowej i balistyki -  dodał prokurator Gąsiorowski. Obaj mężczyźni podczas zdarzenia byli trzeźwi.

Gdy tylko pozwoli na to stan zdrowia i lekarze, poszkodowany zostanie przesłuchany.

foto: archiwum miastokolobrzeg.pl

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama