Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na drzewach na Zdrojowej pojawiły się nekrologi

Nie opadają emocje związane z możliwością wycinki drzew na ulicy Zdrojowej. Podobnie jak kiedyś na ulicy Westerplatte (zobacz), tak i teraz na ulicy Zdrojowej na placu budowy i drzewach zawieszono nekrologi. Na profilu na Facebooku "Drzewa Kołobrzegu", można znaleźć tekst: "Urzędnicy czarują nas zapewnieniami, że dbają o drzewa, że wniosek o wycięcie 97 lip to tak "na wszelki wypadek". My wiemy, że to fikcja! Kołobrzeżanie dowiedzieli się o tych planach, więc jest teraz próba załagodzenia opinii publicznej. Każde drzewo jest na wagę złota i nie pozwolimy na bezrefleksyjną wycinkę" - czytamy. Sprawa wzbudza kontrowersje, choć władze miasta i powiatu zapowiedziały, że powstanie specjalna ekspertyza, która da odpowiedź na pytanie, co dalej z drzewami. Miasto deklaruje, że chce uratować jak najwięcej z nich na terenie objętym inwestycją.

Fot. Facebook "Drzewa Kołobrzegu"

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama