29 marca 2024    |    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy
    Imieniny: Wiktoryna, Cyryl, Eustachy

Tancerze VSDS z medalami

W sobotę 12 listopada w Łebie odbył się XIV Ogólnopolski Turniej Solistów, Duetów i Formacji „MISTRZ TAŃCA”. Udział w nim wzięły tancerki Szkoły Tańca VSDS działającej przy Szkole Podstawowej nr 7 w Kołobrzegu : Alicja Czugała, Małgorzata Chorostin, Layla Harris i Lillie Harris.

Dziewczynki ze wspaniałymi wynikami rozpoczęły nowy sezon taneczny 2022/2023 po raz kolejny potwierdzając swój wysoki poziom.

Z dumą prezentujemy ich sukcesy:

1 miejsce Alicja Czugała bitwy hip hop 13-14 lat

1 miejsce Layla Harris house solo debiuty 9-10 lat

2 miejsce Lillie Harris hip hop bitwy do lat 7

3 miejsce Lillie Harris hip hop solo debiuty do lat 7

3 miejsce Layla Harris i Małgosia Chorostin duet hip hop 9-12 lat

4 miejsce Alicja Czugała hip hop solo 13-14 lat

7 miejsce Layla Harris hip hop solo 9-10 lat

TOP 8 Małgosia Chorostin hip hop bitwy 11-12 lat

TOP 16 Layla Harris hip hop bitwy 9-10 lat

1/2 finału Małgosia Chorostin hip hop solo 11-12 lat

Trenerami tancerek są Magdalena Sokołowska, Oksana Chodorowska-Grujić, Paulina Harris oraz Tymon Sadowski.

Ogromne gratulacje dla tancerzy i trenerów Szkoły Tańca VSDS.