Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

3 grudnia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery
3 grudnia 2023    
    Imieniny: Franciszek, Hilary, Ksawery

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

W nowy sprzęt wzbogaciła się jednostka OSP Charzyno

Jednostka Ochotniczej Straży Pożarnej z Charzyna wzbogaciła się o kolejny sprzęt niezbędny w czasie akcji ratowniczo-gaśniczych. Jest to wentylator oddymiający Rosenbauer Fanergy V16 z możliwością wytworzenia mgły wodnej co jest niewątpliwie wielkim plusem. Wentylator jest w stanie w bardzo krótkim czasie oddymić duże powierzchnie pomieszczeń.
Całkowity koszt zakupu to 12,790.77 PLN z czego dofinansowanie z programu "Mały Strażak" z Wojewódzkiego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Szczecinie wyniosło 10,700 PLN.
Strażacy na swoim profilu na portalu społecznościowym piszą : Kolejny raz widać jak ważną rolę pełnią programy wspierające doposażenie jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych, dzięki którym mamy możliwość doposażyć się w potrzebny sprzęt, a bez których nie mogli byśmy sobie na to pozwolić.

foto OSP CHarzyno

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama