29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Wpadł na kradzieży sklepowej, był poszukiwany

Do dyżurnego kołobrzeskiej komendy dotarła informacja dotycząca ujętego sprawcy kradzieży. Łupem mężczyzny padł towar, o łącznej wartości niespełna 30 złotych. Na miejscu policjanci wylegitymowali 35-latka. Po sprawdzeniu w policyjnych systemach okazało się, że jest poszukiwany na podstawie nakazu doprowadzenia przez Sąd Rejonowy w Łobzie, celem doprowadzenia do zakładu karnego, w związku z odbyciem kary 272 dni pozbawienia wolności. Mężczyzna został zatrzymany w policyjnym pomieszczeniu dla osób zatrzymanych, skąd zostanie przewieziony do zakładu karnego, gdzie będzie odbywać zasądzoną karę dotyczącą popełnionych przestępstw przeciwko działalności instytucji państwowych oraz samorządu terytorialnego. Policjanci skierowali także wniosek o ukaranie do sądu wobec mężczyzny w związku z kradzieżą sklepową.