6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Wigilia dla samotnych po raz 8 w Kołobrzegu

Powraca stacjonarna Wigilia dla Samotnych, poinformował o niej miejski koordynator Kamil Barwinek -  : Właśnie otrzymaliśmy pismo ze zgodą na zorganizowanie 8 już edycji Wigilii dla Samotnych w Kołobrzegu. W tym roku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wrócimy do Hali Milenium, gdzie zaprosimy 300 samotnych, starszych oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Kołobrzegu. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 24 grudnia, o godz. 15:00 (o szczegółach będziemy informować bliżej wydarzenia). Ponadto przygotujemy 100 paczek, które w Wigilię dotrą do potrzebujących, którzy nie będą mogli być z nami (COVID-19, ograniczenia wynikające z niepełnosprawności lub złego stanu zdrowia). Tak więc będzie to pierwsza, historyczna Wigilia w wersji hybrydowej.

Niedługo opublikujemy również listę produktów oraz artykułów niezbędnych do zorganizowania wydarzenia. Będziemy również potrzebować Waszego wsparcia w przygotowaniu wydarzenia. Niezbędni do pomocy będą kucharze, kelnerzy, porządkowi, dekoratorzy. Spotkania Wolontariuszy rozpoczniemy 2 listopada (środa, godz. 18:00), o czym będziemy informować bliżej wydarzenia, jednakże już teraz gorąco zapraszam na spotkania Wolontariuszy!