Overcast Clouds

-1°C

Kołobrzeg

6 lutego 2023    |    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia
6 lutego 2023    
    Imieniny: Dorota, Bohdan, Ksenia

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wigilia dla samotnych po raz 8 w Kołobrzegu

Powraca stacjonarna Wigilia dla Samotnych, poinformował o niej miejski koordynator Kamil Barwinek -  : Właśnie otrzymaliśmy pismo ze zgodą na zorganizowanie 8 już edycji Wigilii dla Samotnych w Kołobrzegu. W tym roku, po dwuletniej przerwie spowodowanej pandemią COVID-19 wrócimy do Hali Milenium, gdzie zaprosimy 300 samotnych, starszych oraz w trudnej sytuacji życiowej mieszkańców Kołobrzegu. Wydarzenie odbędzie się tradycyjnie 24 grudnia, o godz. 15:00 (o szczegółach będziemy informować bliżej wydarzenia). Ponadto przygotujemy 100 paczek, które w Wigilię dotrą do potrzebujących, którzy nie będą mogli być z nami (COVID-19, ograniczenia wynikające z niepełnosprawności lub złego stanu zdrowia). Tak więc będzie to pierwsza, historyczna Wigilia w wersji hybrydowej.

Niedługo opublikujemy również listę produktów oraz artykułów niezbędnych do zorganizowania wydarzenia. Będziemy również potrzebować Waszego wsparcia w przygotowaniu wydarzenia. Niezbędni do pomocy będą kucharze, kelnerzy, porządkowi, dekoratorzy. Spotkania Wolontariuszy rozpoczniemy 2 listopada (środa, godz. 18:00), o czym będziemy informować bliżej wydarzenia, jednakże już teraz gorąco zapraszam na spotkania Wolontariuszy!

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama