29 stycznia 2023    |    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon
29 stycznia 2023
    Imieniny: Franciszek, Zdzisław, Zenon

Dzik ponownie prezesem Kotwicy

Podczas Walnego Zebrania Członków Stowarzyszenia Miejskiego Klubu Piłkarskiego Kotwica w Kołobrzegu wybrano nowe władze. Prezesem Zarządu jednogłośnie wybrany został dotychczasowy sternik Klubu Adam Dzik. W skład Zarządu MKP Kotwica Kołobrzeg weszli:
- Adam Dzik – Prezes
- Jacek Zadka
- Arkadiusz Molenda
- Stefan Połowniak
- Dariusz Paszkiewicz
- Dariusz Marcinkowski
- Kazimierz Kopryk.

W skład Komisji Rewizyjnej MKP Kotwica Kołobrzeg weszli:
- Andrzej Stawowczyk
- Antoni Michalski
- Sebastian Staszczak.

Podczas zebrania wiceprezes PZPN i jednocześnie Prezes ZZPN Maciej Mateńko wręczył członkom naszego klubu odznaczenia za dotychczasową działalność na rzecz piłki nożnej. Srebrną odznakę honorową Polskiego Związku Piłki Nożnej otrzymał Adam Dzik. Złotą odznaką Zachodniopomorskiego ZPN uhonorowani zostali: Andrzej Stawowczyk, Stefan Połowniak, Jacek Zadka, Arkadiusz Molenda, Mirosław Czuryło. Srebrną odznakę Zachodniopomorskiego ZPN otrzymali: Wiesław Jarmuł, Jarosław Kreja. Brązową odznakę Zachodniopomorskiego ZPN otrzymali: Dariusz Marcinkowski, Dariusz Paszkiewicz.