Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na ulicach Kołobrzegu pojawiło się więcej patroli policji

Szeregi kołobrzeskich mundurowych powiększyły się dzięki funkcjonariuszom adaptacji zawodowej w tym aż 7 kobiet. Młodzi adepci zdobywać będą doświadczenie pod okiem policjantów z Oddziału Prewencji Policji w Szczecinie.
Adaptacja zawodowa policjantów już trwa. Bierze w niej udział 6-ciu funkcjonariuszy z województwa zachodniopomorskiego, którzy w ostatnim czasie rozpoczęli służbę w Policji. Młodzi stażem funkcjonariusze ukończyli kurs podstawowy zakończony egzaminem i już jakiś czas pracują w macierzystych jednostkach.

Policjanci kierowani są w miejsca zagrożone, tam gdzie najczęściej dochodzi do zdarzeń szczególnie uciążliwych dla mieszkańców. W związku z nanoszonymi na Krajowej Mapie Zagrożeń Bezpieczeństwa wykroczeniami, monitorują rejony parków, skwerów, placów zabaw, szkół oraz osiedli.

Funkcjonariusze pełnią służby w systemie zmianowym, głównie w godzinach popołudniowych i nocnych, zarówno w patrolach zmotoryzowanych jak i patrolach pieszych. Ich pracę nadzoruje dwóch doświadczonych policjantów OPP Szczecin. Obecność dodatkowego wsparcia w mieście jest możliwa dzięki dofinansowaniu Policji przez Urząd Miasta Kołobrzeg.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama