Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Na przejeździe kolejowym na Grzybowskiej stanęły nowe barierki

To pokłosie zdarzenia do którego doszło miesiąc temu, gdy młody rowerzysta zignorował opuszczone rogatki i wjechał pod pociąg. Prezydent Anna Mieczkowska apelowała do PKP o o poprawę bezpieczeństwa na przejeździe kolejowym przy ulicy Grzybowskiej. I tak też się stało. Barierki na tej ulicy, przy przejeździe kolejowym, zostały zamontowane przez Zarząd Dróg Powiatowych. Było to zalecenie przedstawicieli Zarządcy Infrastruktury Kolejowej, które niezwłocznie powiat spełnił. Spotkanie komisji odbyło się w miniony poniedziałek 3 października. Jak napisano w protokole: "Zarządca kolei wnioskuje o fizyczne wygrodzenie nowo wybudowanej ścieżki rowerowej z uwagi na notoryczne niestosowanie się użytkowników ścieżki rowerowej do istniejącego oznakowania pionowego po obu stronach toru kolejowego". W protokole są również inne wnioski, które w najbliższym czasie staną na zespole ds. organizacji ruchu na drogach. - informuje nas rzecznik prasowy starostwa Marlena Wachowska. 

Mamy nadziejże, że mimo wszystko piesi i rowerzyści zachowają ostrożność i poczekają te kilka chwil na przejazd pociągu.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama