Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Brak świątecznych dekoracji i nieczynne lodowisko

Miasto w związku z rosnącymi kosztami energii elektrycznej postanowiło podjąć trudną decyzję. W tym roku nie spędzimy czasu na miejskim lodowisku. Koszt jego uruchomienia i utrzymania to kilkaset  tysięcy złotych, sam koszt energii szacowany jest na 500 tyś. Nie ogłoszony zostanie również przetarg na świąteczne dekoracje. Dwuletnia umowa, która obowiązywała na dekorację i oświetlenie świąteczne opiewała na 700 tysięcy złotych. Miasto ogłosi tylko zapytanie ofertowe w sprawie ustawienia miejskiej choinki. Nie odbędzie się w tym roku również miejski sylwester. Czy odbędzie się Jarmark Świąteczny i jak będzie miał wyglądać dowiemy się w przyszłym tygodniu.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama