Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Trwa remont ulicy Myśliwskiej, pierwszy etap zbliża się ku końcowi

Firma Domar, która wygrała przetarg na prace przy ulicy Myśliwskiej kończy już pierwszy etap remontu. Rozpoczęto od remontu drogi wewnętrznej, budowy nowych zjazdów do posesji oraz miejsc parkingowych. Wymienione zostaną też latarnie. Trwają za to przygotowania do drugiego etapu przebudowy głównej ulicy od Ronda Solidarności do przejazdu kolejowego. Zgodnie z zapowiedziami miało to nastąpić po wakacjach.

Co jeszcze zmieni się na Myśliwskiej? Wymienione zostaną nawierzchnie na głównym ciągu oraz nawierzchnie chodników i ścieżek rowerowych. Powstanie nowa aranżacja zieleni w pasach drogowych. Ponadto wykonane zostanie doświetlenie przejścia dla pieszych. Zadanie ma zostać zrealizowane do końca tego roku.

Przebudowa była możliwa dzięki programowi Rządowego Funduszu Rozwoju Dróg. - Powiat otrzymał dofinansowanie w wysokości 50% wartości inwestycji, czyli ponad 1 104 000 złotych. Wartość kontraktu to ponad 2,2 mln zł.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama