Scattered Clouds

0°C

Kołobrzeg

9 grudnia 2022    |    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław
9 grudnia 2022    
    Imieniny: Aneta, Leokadia, Wiesław

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Sporo szczurów w Kołobrzegu, rusza deratyzacja [wideo]

W Kołobrzegu nie brakuje szczurów. Coraz częściej widać je nad wodą: nad Parsętą, Kanałem Drzewnym czy nad stawkiem w Parku Dąbrowskiego, o czym informują nasi czytelnicy. Dziś miasto rozpoczyna deratyzację, która obejmie nieruchomości miejskie: parki i skwery, w tym: Skweru Kmdr. Stanisława Mieszkowskiego, Park Stefana Żeromskiego, Park Aleksandra Fredry i pas techniczny ul. Sułkowskiego, Bulwar Szymańskiego, molo oraz wydmy.

Szczególną ostrożność powinni zachować właściciele czworonogów, gdyż preparaty przeciw gryzoniom są silne toksyczne i ich spożycie zagraża życiu naszych pupili. Trutki nie należy dotykać, a w przypadku zetknięcia się z nią, a krytycznie - spożycia przez zwierzę, należy skontaktować się z lekarzem weterynarii.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama