Overcast Clouds

2°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Ślubowali uczniowie Zespołu Szkół Morskich [foto]

W piątek 30 września 2022 roku w Zespole Szkół Morskich im. Polskich Rybaków i Marynarzy w Kołobrzegu odbyło się ślubowanie i pasowanie pierwszoklasistów.
W obecności rodziców oraz zaproszonych gości 127 uczniów klas pierwszych zostało pasowanych na ucznia Zespołu Szkół Morskich w Kołobrzegu. Pierwszoklasiści uroczyście złożyli ślubowanie, a następnie wszyscy po kolei, zostali symbolicznie pasowani. Gratulacje nowo przyjętym uczniom w imieniu Zarządu Powiatu złożył starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski – Gratuluję wyboru szkoły i życzę wszystkim pierwszoklasistom samych sukcesów i powodzenia w nauce. Mam nadzieję, że w tej prestiżowej szkole będziecie mogli rozwijać swoje pasje i zainteresowania.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama