Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wygaszona katedra i ratusz, na ulicach włączona co druga lampa

Miasto nie czekało na 1 października i już od kilku dni można zaobserwować wyłączone iluminacje takich obiektów jak katedra, ratusz czy latarnia morska oraz Pomnik Sanitariuszki, Pomnik Zaślubin, lapidaria i pozostałe pomniki oraz cztery miejskie fontanny. Na niektórych ulicach pali się co druga latarnia. Tak jest na przykład na Alei Św. Jana Pawła II, chodź zaobserwowaliśmy, że niektóre lampy zostały wyłączone przy przejściach dla pieszych...

Po godzinie 23 ma zostać wyłączone oświetlenie w parkach i na trenach publicznych, które nie stanowią przejścia pomiędzy ulicami, czyli na przykład w parkach nadmorskich, na ulicy Spacerowej, w parku przy ul. Krzemienieckiej oraz przy ul. Frankowskiego.

To wszystko skutek zapowiedzi premiera, który zapowiedział, że administracja samorządowa będzie zobowiązana do zmniejszenia zużycia prądu o 10% od 1 października 2022 r. Więcej przeczytasz tutaj.

 

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama