Few Clouds

1°C

Kołobrzeg

29 listopada 2022    |    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk
29 listopada 2022    
    Imieniny: Błażej, Walter, Fryderyk

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Radni przyjęli strategię do 2030 roku, ale nie ma tam połączenia miasta z gminą

Nieco ponad 2 godziny trwała dzisiejsza sesja Rady Miasta Kołobrzeg. W porządku obrad były dwie ciekawe i kontrowersyjne uchwały. Pierwsza, dotyczyła strategii rozwoju miasta do 2030 roku. Okazało się, że nie wpisano do niej połączenia terenów miasta i gminy do 2030 roku, jak zauważył radny Jacek Kalinowski. Czy w takim razie połączenia nie będzie? Radny mówi, że strategia może być aktualizowana.

Ponadto, radni zmienili zasady rozliczania diet. Projekt uchwały był skierowany przeciwko radnemu Piotrowi Rzepce z Klubu PiS, który nie był w żadnej komisji, a pobierał pełną dietę.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama