Light Snow

-1°C

Kołobrzeg

30 listopada 2023    |    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty
30 listopada 2023    
    Imieniny: Justyna, Andrzej, Konstanty

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Podpisano umowę na dokumentację projektową przebudowy brzegów Parsęty
W środę Prezydent Miasta Anna Mieczkowska podpisała umowę na wykonanie dokumentacji projektowej przebudowy brzegów Parsęty na odcinku od ulicy Kamiennej do ul. Łopuskiego. Najkorzystniejszą ofertę złożyło studio architektoniczne LAAR z Gorzowa Wielkopolskiego. W terminie do 25.05.2023 r. mają wykonać pełną dokumentację zagospodarowania obu brzegów Parsęty wraz z projektem architektoniczno - budowlanym, projektem technicznym i wykonawczym. Koszt dokumentacji to 408.700 zł brutto. Projekt pozwoli na realizację tej długo oczekiwanej inwestycji. Przewidujemy także konsultacje powstającego projektu i wynikających z niego rozwiązań z wszystkimi zainteresowanymi mieszkańcami.
 
reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama