Overcast Clouds

-2°C

Kołobrzeg

1 grudnia 2023    |    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz
1 grudnia 2023    
    Imieniny: Natalia, Blanka, Eligiusz

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Bryła nowej strzelnicy wyłania się z wykopu

Trwa budowa nowej strzelnicy przy Hali Milenium. Ostatnie prace to wylanie ścian obiektu oraz przystąpienie do założenia konstrukcji stropu. Praco bacznie przyglądają się członkowie Klubu Strzeleckiego Kołobrzeg. Nowe pomieszczenia będą miały długość całkowitą 33 metrów. Znajdzie się tam również miejsce na pomieszczenie socjalne, toaletę i magazyn broni. Koszt inwestycji to 4,5 mln zł, z czego 2,5 pochodzi ze środków programu "Polski Ład". Środki te otrzymała gmina Miasto Kołobrzeg. Obecna strzelnica na tyłach Hali Milenium posiada tor o długości 10 metrów i 6 stanowisk.

Fot. Klub Strzelecki Kołobrzegreklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama