Overcast Clouds

15°C

Kołobrzeg

19 maja 2024    |    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban
19 maja 2024    
    Imieniny: Mikołaj, Piotr, Urban

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

reklama

Podpisano umowę na rozbudowę żłobka Krasnal, przybędzie prawie 100 miejsc [wideo]

Punktualnie o 12 na terenie kołobrzeskiego żłobka Krasnal odbyła się konferencja prasowa i podpisanie umowy na rozbudowę żłobka. Koszt niebagatelny  11.777.777, 77 zł, a wykonawca to
Konsorcjum Firm: WS Sp z o.o., WP- Werema Paweł oraz SKITECH - Jakub Skibiński. Nowy budynek będzie dwupiętrowy, wewnątrz znajdą się 4 sale, które pomieszczą 96 dzieci. Oba budynki będą połączone ze sobą łącznikiem. Prace budowlane będą odbywały się w porozumieniu z dyrekcją żłobka, prawdopodobnie z przerwami na drzemkę małych dzieci. W ziemi zostanie zakopana specjalna kapsuła na której swoje dłonie odbiły dzieciaczki i podpisali się zarówno pani prezydent jak i wykonawcy.

Więcej w materiale wideo.

 

reklama

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzKod antyspamowy
Odśwież

Administratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama