Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Wandale uszkodzili infrastrukturę przy Bibliotece na Ogrodach

Jeszcze nie została oficjalnie oddana do użytku, a już została zniszczona przez wandali. Mowa o nowo wybudowanej Bibliotece na ogrodach, a właściwie jednym z jej elementów. Na zamontowanym na obiekcie monitoringu udało się zarejestrować zarówno wandali jak i moment wybicia szyby. Jeszcze wczoraj Dariusz Zawadzki apelował w mediach społecznościowych o możliwości polubownego załatwienia sprawy, dziś podczas rozmowy z naszym portalem poinformował, że jednak z nagraniem zgłosi sprawę na policję. Nie może być tak, że młodzież będzie czuła się bezkarnie. Na nagraniach widać bardzo dokładnie twarze osób, które dokonały tego aktu wandalizmu.

O dalszych losach tej sprawy będziemy was informować.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama