Overcast Clouds

18°C

Kołobrzeg

29 września 2023    |    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał
29 września 2023    
    Imieniny: Michalina, Michał, Rafał

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Świetny wynik Technikum Informatycznego w Sienkiewiczu

Technikum Informatyczne w Zespole Szkół Nr 2 im. Henryka Sienkiewicza rozpoczyna nowy rok szkolny ze świetnym wynikiem. Egzamin zawodowy w zakresie kwalifikacji "Administracja i eksploatacja systemów komputerowych, urządzeń peryferyjnych i lokalnych sieci komputerowych", który odbył się w czerwcu i składał się z części teoretycznej oraz praktycznej, zdała cała klasa i to na średnią 96 %! Jest to pierwszy taki wynik w historii szkoły. Dziś starosta kołobrzeski Tomasz Tamborski rozdał uczniom certyfikaty kwalifikacji zawodowej, przesłane przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną w Poznaniu oraz złożył gratulacje zarówno im, jak i nauczycielom prowadzącym.

Nauczyciele przedmiotów zawodowych informatycznych: Jolanta Kapelańczyk, Katarzyna Wójtowicz-Ameljan oraz Andrzej Cieślar.
Wychowawca klasy - Arkadiusz Majewski.

 

reklama

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama