Overcast Clouds

-0°C

Kołobrzeg

4 grudnia 2022    |    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian
4 grudnia 2022    
    Imieniny: Barbara, Bernard, Krystian

Redakcja: tel. 500-166-222 poczta@miastokolobrzeg.pl

Portal Miasto Kołobrzeg FBPortal Miasto Kołobrzeg na YT

Regionalny Portal Informacyjny Miasta Kołobrzeg i okolic

reklama

Za dwa tygodnie będzie umowa na maszt dla T-Mobile i Orange

We wtorek pisaliśmy o maszcie dla sieci Orange (przeczytaj). Przedstawiciel firmy wskazywał, że organizacja nowego masztu i nadajnika może trwać nawet 2 lata. Dziś mamy komunikat ze Starostwa Powiatowego, że będzie to wyglądało inaczej.  - Tak, jak zapowiadałem wcześniej, wyraziliśmy zgodę na najem części dachu budynku Starostwa Powiatowego w celu realizacji instalacji telekomunikacyjnej, która poprawi poziom sygnału i jakość korzystania z usług sieci T-Mobile oraz Orange. W chwili obecnej, zgodnie z procedurami, do publicznej wiadomości został podany wykaz nieruchomości przeznaczonych do oddania w najem i po tym okresie podpiszemy umowę. Jeśli nic nie stanie na przeszkodzie nastąpi to 26 września. Wówczas inwestor będzie musiał uzyskać pozwolenie na budowę. Teren jest wpisany do rejestru zabytków, w związku z tym należy również uzyskać decyzję Miejskiego Konserwatora Zabytków oraz decyzję na lokalizację celu publicznego. W rozmowach firma zapewniała nas, że im również zależy, aby było to jak najszybciej. Instalacja będzie zbliżona do tej, która funkcjonowała przez wiele lat na budynku Galerii Hosso i mamy nadzieję, że stanie jeszcze w tym roku - mówi starosta Tomasz Tamborski.

Dodaj komentarz

UWAGA!
Komentarze są prywatnymi opiniami Czytelników, za które redakcja nie ponosi odpowiedzialności. Publikowanie jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu. Jeśli jakikolwiek komentarz narusza obowiązujące prawo lub zasady współżycia społecznego, prosimy o kontakt poczta@miastokolobrzeg.pl. Komentarze niezwiązane z artykułem, naruszające regulamin lub zawierające uwagi do redakcji, będą usuwane.

Komentarze zostaną opublikowane po akceptacji przez moderatora.

Zgody wymagane prawem - potwierdź aby wysłać komentarzAdministratorem danych osobowych jest  Wydawnictwo AMBERPRESS z siedzibą w Kołobrzegu przy ul. Zaplecznej 9B/6 78-100 Kołobrzeg, o numerze NIP: 671-161-39-93. z którym możesz skontaktować się osobiście pod numerem telefonu 500-166-222 lub za pośrednictwem poczty elektronicznej wysyłając wiadomość mailową na adres poczta@miastokolobrzeg.pl Jednocześnie informujemy że zgodnie z rozporządzeniem o ochronie danych osobowych przysługuje ci prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania w zakresie wynikającym z obowiązującego prawa.

reklama